Aktualności

PODSUMOWANIE III TYGODNIA PRZYGOTOWAŃ

Miniony tydzień był lżejszy pod kątem obciążeń treningowych, a drużyna odbyła 4 jednostki treningowe, kończąc tydzień grą kontrolną z Ładą Biłgoraj.

Problemy kadrowe nie opuszczają naszej drużyny. Kontuzje w obecnym tygodniu odnieśli Rostyslav Dehtiar oraz Maciej Kurowski. Specjalistyczne badania określą na ile będą wyłączeni z treningów. W ostatnich dniach indywidualnie trenowali Kahsay, Jakóbczyk oraz Kobyliński i początek tygodnia pokaże czy będą gotowi wejść do treningu zespołowego. Kozłowski, Sikora, Wnuk oraz Domański wciąż leczą kontuzje.

Ze względu na braki kadrowe w mijającym tygodniu z pierwszym zespołem trenowało kilku zawodników z II zespołu.

Testy w I-ligowym GKSie Tychy zakończył Dima Avdieiev, który ostatecznie zostaje w naszej drużynie i w rundzie wiosennej dalej będzie stanowił o sile naszego zespołu.

W następnym tygodniu zawodnicy odbędą 7 jednostek treningowych, który zakończymy grą kontrolną w Mińsku Mazowieckim z miejscową Mazovią o 13.00.


Podsumowanie tygodnia Bogusza Sucheckiego:

"Tydzień minął nam na pracy nad wypełnianiem pola karnego, zabezpieczeniem ataku oraz stałymi fragmentami gry. Jesteśmy zadowoleni z pracy wykonywanej przez zawodników. Z treningu na trening wykonujemy postęp.

Niestety ciągle prześladują nas kontuzje, dlatego nie mogliśmy wykorzystać wszystkich zawodników w treningu w minionym mikrocyklu.

Korzystają na tym zawodnicy z zespołu rezerw, którzy regularnie pojawiają się na treningach i mają szansę zaprezentować się na tle pierwszej drużyny.

Po sparingu mamy wiele odpowiedzi. Przede wszystkim musimy poprawić działania w polu karnym przeciwnika. Przez większość czasu dominowaliśmy, niestety nie wykorzystywaliśmy sytuacji które tworzyliśmy. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu część z kontuzjowanych zawodników wróci do treningów i będziemy mogli sprawdzić naszych młodzieżowców w środowisku meczowym."

MKS Podlasie Biała Podlaska 1:1 Łada Biłgoraj

Bramki dla Podlasia: Wyjadłowski 35'

Podlasie: Misztal - Krawczyk (Podstolak 70’), Podstolak (Chazan 46’), Avdieiev (Kapuściński 46’), Pigiel (Avdieiev 70’), Pacek (Salak 46’), Kamiński (Orzechowski 70'), Orzechowski (Andrzejuk 46'), Wyjadłowski (Nojszewski 46'), Lepiarz (Wyjadłowski 70'), Kosieradzki (Pacek 70')

 

Nasi sponsorzy i partnerzy