piłkapiłka za bannerempiłka za bannerempiłka obok aktualności

Certyfikacja PZPN

Miło nam poinformować, że nasza Akademia została pozytywnie zweryfikowana i otrzymała „Srebrną Gwiazdkę” na okres III cyklu Programu Certyfikacji.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty.
(Źródło: PZPN)

Od 2019 roku nasza Akademia nieustannie spełnia wszelkie kryteria stawiane przez PZPN uczestnikom Programu Certyfikacji. Świadczy to o wysokim poziomie organizacyjnym oraz jakości pracy. Wiąże się to również z ciągłym rozwojem na wielu płaszczyznach. W skali województwa oraz kraju utrzymujemy się w ścisłym gronie najlepiej ocenianych Akademii i szkółek piłkarskich.

Tomasz Buraczewski (Prezes MKS Podlasie Biała Podlaska)

,,Jesteśmy szkółką piłkarską, która wie jak szkolić dzieci i młodzież, więc spodziewaliśmy się pozytywnej oceny komisji weryfikacyjnej Polskiego Związku Piłki Nożnej, przyznającej nam srebrną odznakę. Teraz musimy potwierdzić swoją jakość podczas wizyt trenerów i osób monitorujących. Chcielibyśmy w czerwcu mieć satysfakcję i nagrodę z dobrze wykonywanej pracy".

Kacper Siwiec (Trener koordynator U5-U13)
,,Udział w kolejnej odsłonie Programu świadczy o trafności celu jaki postawiliśmy sobie parę lat temu oraz o stałym, wysokim poziomie pracy jaką wykonujemy. Pomimo wielu wymagań jakie są przed nami stawiane, Certyfikację można ocenić wyłącznie pozytywnie, gdyż poprzez wsparcie pracy trenerów zyskują przede wszystkim zawodnicy. Progres naszych wychowanków w ostatnich latach jest coraz bardziej zauważalny, nawet w skali całego kraju".

Nasi sponsorzy i partnerzy